https://scontent-fra5-1.xx.fbcdn.net/v/t39.99422-6/733063176_887923724349111_1419423800249203607_n.png?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1080x1350&ctp=s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=aa7b47&_nc_ohc=jx7qLgxGEmMQ7kNvwEKesuu&_nc_oc=AdratBJKXuFDWUcnwQevbkbu0zwctPKa-60_tupIFaaHS--WKsXWov12_XI3gMdotbwTLd8fScgvtgys7zCrhPRz&_nc_zt=14&_nc_ht=scontent-fra5-1.xx&_nc_gid=znbsD_PKobQWHzzIJaaKkA&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af8E90YstKACmaNUMGMdNZl2efT-i5YFkIimUXH5Zxs2zg&oe=6A46FF46 No dobře tady ta komedie rozhodně nedopadne !
Trochu zaburácelo,zapršelo spadlo pár krup a hotovo..
https://www.facebook.com/reel/1314573860793464 **..Pávek kdyby měl trochu soudnosti tak lozí kanálama.. **
https://www.facebook.com/reel/1688647479148318 Už je fakt pro srandu..kdy si to už konečně uvědomí ?
Kdo chodí na koupaliště, je exhibicionista. Slušný člověk má bazén doma a neukazuje své obtisklé tělo.
U germánů si choděj saracéni stejně jenom vošahat bílý holky, proto je tam tak nabito!