Přece nebude psát propaganda opak.
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
Zajimave, ze ruske propagande veris a zapadni ne...asi vliv vychovy...
Nech si plky na koledy.-) Nevěřím ani ruské propagandě… Věřím tomu, co si logicky vyhodnotím z různých zdrojů. Někdy to zkus. Ale chápu, že vlastní myšlení spoustu lidí bolí a drží se toho, co jim nakukají prorežimní média.