SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6897

Zobrazit vše


| Předmět:
před 2 hodinami | #6897


**Poznáte tyto zlé oči???
Říká se,oči do duše okno...
Zde je to naprostá pravda!!!
Chamtivost, bezpáteřnost,zloba, faleš...
Ty oči jsou na první pohled velmi zlé a zlo se musí vždy potrestat!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!! **



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #6900 (1)

To je určitě Pávek. Toho zla v jeho očích jsem se zalekl hned před prezidentskými volbami. Proti tomu oči Pana Babiše vyzařují pokoj.



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6901 (2)

Já se lekl jako ty, když jsem prvně viděl toho babochlapa nad tebou.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6902 (3)

Nebo mužatku, chceš li.



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6903 (2)

Přesně tak..už jsem to párkrát psala má hnusně zlé oči.




| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #6904 (1)

Tvoje oči jsou zlejší. Hlavně tvoje chování.



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6908 (2)

Nehádejte se a koukněte do mých mírných očí na mojí ikonce. *22463*



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6910 (2)

..řeč není o mých očích..už jsi zase osobní ?



| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #6913 (3)

jde možná o to že když nějaká škaredá a tlustá ženska, kritizuje jinou ženskou že je tlustá a škaredá... může se to obrátit proti ní.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #6914 (4)

Tož nekritizuj a nic se proti tobě neobrátí... *34258*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #6917 (5)