SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před hodinou | #6897


**Poznáte tyto zlé oči???
Říká se,oči do duše okno...
Zde je to naprostá pravda!!!
Chamtivost, bezpáteřnost,zloba, faleš...
Ty oči jsou na první pohled velmi zlé a zlo se musí vždy potrestat!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!! **



| Předmět: RE:
před hodinou | #6900 (1)

To je určitě Pávek. Toho zla v jeho očích jsem se zalekl hned před prezidentskými volbami. Proti tomu oči Pana Babiše vyzařují pokoj.



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #6901 (2)

Já se lekl jako ty, když jsem prvně viděl toho babochlapa nad tebou.



| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #6902 (3)

Nebo mužatku, chceš li.



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #6903 (2)

Přesně tak..už jsem to párkrát psala má hnusně zlé oči.



| Předmět: RE:
před hodinou | #6904 (1)

Tvoje oči jsou zlejší. Hlavně tvoje chování.



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #6908 (2)

Nehádejte se a koukněte do mých mírných očí na mojí ikonce. *22463*



| Předmět: RE: RE:
před 35 minutami | #6910 (2)

..řeč není o mých očích..už jsi zase osobní ?



| Předmět: RE: RE: RE:
před 28 minutami | #6913 (3)

jde možná o to že když nějaká škaredá a tlustá ženska, kritizuje jinou ženskou že je tlustá a škaredá... může se to obrátit proti ní.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 22 minutami | #6914 (4)

Tož nekritizuj a nic se proti tobě neobrátí... *34258*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 18 minutami | #6917 (5)
| Předmět:
před 3 hodinami | #6890

https://www.facebook.com/reel/1019049774104202
Tak to se opravdu povedlo..taková je skutečnost..




| Předmět:
před 7 hodinami | #6885
| Předmět:
před 8 hodinami | #6879
| Předmět: RE:
před 7 hodinami | #6880 (1)
Jak to se mnou mluvíte, člověče?


| Předmět: RE: RE:
před 7 hodinami | #6883 (2)

Antifa byla vždycky zájmový kroužek pro ultralevicové progresivisty a teroristické svazáky… Rozpustit a pozatvárať takýchto fašistou.



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6891 (2)

Všichni bývalí premieři Izraele byly a i současní jsou teroristi a největší z nich Menachem Begin dokonce dostal Nobelovku za mír. *3447* *3447* *2* Svět je v prdel obrácen už dlouhou dobu! *5176*




| Předmět:
před 17 hodinami | #6875

Ochlaďte se! *3652* *3652*



| Předmět:
před 17 hodinami | #6874

To je švanda.
Dezoláti tu spousty dní vykřikovali, že prezident nepojede na summit NATO.
Ha ha ha a jede. *6365*



| Předmět: RE:
před 7 hodinami | #6881 (1)

Protože jim nic neříká Ústava ČR, která mu toto právo zaručuje.
Banda rudých zoufalců a zoufalkyň a pár úchylů nemůže mít ánunk o demokratických principech.



| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #6886 (1)

Se z toho neposer *2* to nic nemění na skutečnosti, co je to za člověka



| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #6887 (2)

Určitě bych se nikam nevnucovala jako ukňouraný prezident, který v sobě nemá ani špetku hrdosti.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6888 (3)

Nastesti nejsi...on se nevnucuje, on na to ma jako nejvyssi hlava statu pravo, krome toho, ma asi vic co rici, nez nejaky nezvedeny, dosud neznamy Macinka... fakticky je to jeho obor a ma k tomu co rici. Kdyby se byl byval neprosadil, ztratil by autoritu uplne, zejmena kvuli svym volicum musel udelat tento krok..kdyby se byl bal, coz jiste nehrozi a s tim jeho oponenti i pocitali, tezko by byl ziskal nejvyssi francouzsky rad za statecnost. A vy byste nejlip udelali, kdybyste uz konecne jako laici , co stejne nicemu nerozumi, drzeli pusu. Zvlaste on je povolany zhodnotit situaci, jestli Rusko jen tak vyhrozuje, nebo se chysta k akci, Babis a zejmena Macinka rozumi tak akorat vselikakym machinacim.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6892 (4)

Sice nesouhlasím ale tvůj názor respektuji… Podle mého názoru je evropská část NATO spolek skvěle placených ale zbytečných lampasáků. NATO nemá zbraně, munici a ani pohonné hmoty než na první týdny. O lidech, kteří půjdou s nadšením zemřít za cizí zájmy nemluvě. To jsou slova předních západních vojenských odborníků…O bojeschopnosti NATO si rozhodně nedělám iluze.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6893 (5)
Já se ptám kam zmizel Krudox… Se ptám.


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6894 (5)

Podle nejnovejsi studie ma NATO v soucasnosti ve vsech smerech nad Ruskem prevahu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6895 (6)

Přece nebude psát propaganda opak.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #6896 (7)

Zajimave, ze ruske propagande veris a zapadni ne...asi vliv vychovy...




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #6898 (8)

Nech si plky na koledy.-) Nevěřím ani ruské propagandě… Věřím tomu, co si logicky vyhodnotím z různých zdrojů. Někdy to zkus. Ale chápu, že vlastní myšlení spoustu lidí bolí a drží se toho, co jim nakukají prorežimní média.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 34 minutami | #6911 (9)

Ty udajne zdroje bych chtela videt *30683* *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 41 minutami | #6909 (6)

Možná na papíře.....to má i USA nad Iránem a spolu s žiďákem dostávají přes hubu, z 23 základen v zálivu je totálně zničených 13 a zbytek je nefunkčních, tak ochránil americký high-tech protiraketový deštník svoje monarchistické vazaly. *3652* *3652* *2* *23266*



| Předmět:
před 22 hodinami | #6870
| Předmět: RE:
před 21 hodinami | #6871 (1)
Stouny nemám naposlouchané ale tahle se mi líbí nejvíc.


| Předmět:
27.06.26 12:39:29 | #6837

Jo a my už máme okurky. Konečně, ty kupované nemají chuť. Já nezavařuju, tak jsme sadili jen salátovky- polní.



| Předmět: RE:
27.06.26 12:41:13 | #6840 (1)

Chlubno… Já jsem včera našla první malý.



| Předmět: RE: RE:
27.06.26 13:00:59 | #6854 (2)

Já velkej- vyfotím a ukážu ...heč)))) *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
27.06.26 13:09:23 | #6856 (3)

Já už se těším na višňák. To zase bude v álejích nablito z burčáku. Toncek marodí, tak bude sbírat višně.-) A aspoň deset litrů višňovky. Prosypat cukrem, kořením s zalít vínovicí a rumem.



| Předmět: RE: RE: RE:
27.06.26 13:11:00 | #6857 (3)

Já myslela, že to psala Selena. *48* -)))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
27.06.26 13:34:25 | #6865 (4)

Ty wado))) to mě nenapadlo *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
27.06.26 13:22:53 | #6859 (3)

Twl, to je macek.👍 Ale ta fotka je určitě z loňského září.-))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
27.06.26 13:33:40 | #6864 (4)

ne))) je tam pozdrav i datum *10642*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
27.06.26 15:22:29 | #6866 (5)

Dělám si prdééél.-))) Vyřizuji pracovní záležitosti a občas hodím se psem flopa do bazénu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 24 hodinami | #6867 (6)

Se psem do bazénu, no toto, fuj. *1110*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #6869 (7)

Do mého nafukovacího může.-)))) Někdy (naposledy včera) si chodím zaplavat ke kámošce naproti. Mají 30 metrů bazén s protiproudem a a vlnobitím. Tam by se utopil.-) Ale nejlepší domácívnitřní bazén kde jsem byla mají u kámošky Lucky Dva skleněné válce a v nich živé piraně, občas se ozve sopka nebo začne bouřit a prši a podobné vychytávky jako přímý vstup do obrovského bazénu v nádherném prostředí. No jo, když se tatíček pohybuje mezi pěti nejbohatšími Čechy… To si relativně bohatý člověk připadá jako naprostá sociálka-))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 19 hodinami | #6872 (8)

Jejda mělas to říct hned, že chodíš do bazénu s Mončou Babišovou. Nebo se bojíš, že by se třeba chtěl nějaký prasák Krudox přidat? *1110*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 18 hodinami | #6873 (9)

ona kecá sračky aby bykla něco lepšího ne vypity bezdomovec co somruje u sklípku deci vína.
Minule machrovala s Ferrari.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 17 hodinami | #6877 (10)

Lžeš, chudáku. *4585* O Ferrari jsem nikdy nepsala… Ale svezla jsem se s ním.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 17 hodinami | #6876 (9)

Babiš je chudý příbuzný.-))) A to znám osobně “tetu” Renátu Kellnerovou a její rodinu. Kdo nevěří ať tam běží… Všichni skvělí lidé na kterě se dá spolehnout.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 17 hodinami | #6878 (9)

Moniku Babišovou znám jenom z médií.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 9 minutami | #6918 (10)

Znám se s Kájou Gottem. Znám ho z televize. *17*



| Předmět: RE:
před 7 hodinami | #6882 (1)

Sadili...
*27179* *17574*
Ty zas poukazuj na něčí překlep, když píšeš tyhle nesmysly *4960*



| Předmět: RE: RE:
před 7 hodinami | #6884 (2)

Na Moravě sadíme a čehúni sázejí.-)))



| Předmět:
27.06.26 12:36:02 | #6834