Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 6 hodinami | #6561
Reakce na příspěvek #6555
Spratek a vysvětlit? Ty svini nevysvětlíš ani obyčejný překlep a hned
uráží, žes asi nedošla do 6. třídy. Je to svině na úrovni ostatních
komunistek od Selena.
Tožsutu, tady sereš maggi v kostkách a vedle si hraješ na hrdinu.-)))))
