Rozcestník >> Politika >> SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #81

Zobrazit vše


| Předmět:
před 12 hodinami | #81

Cena Arnošta Lustiga. Jinými slovy ocenění za odvahu, statečnost, lidskost a spravedlnost.
Pokud se za odvahu a statečnost považuje zaštítění vlastním jménem, nákup levnějších dronů a jejich následný prodej za několikanásobně vyšší cenu, pak to pro někoho možná skutečně může být vnímáno jako „odvážný“ krok. Zaštítění celé organizace která se obohacuje na válečném byznysu může být určitým druhem lidí také bráno jako statečnost.
Ale lidskost a spravedlnost v takovém postupu v žádném případě nevidím. A „pevný občanský postoj“, o kterém pan Holásek mluví, zřejmě znamená podporu války na Ukrajině.
Zajímalo by mě, jak by se na to celé díval sám Arnošt Lustig.

Za co panebože za co? Nikdy jsem neviděla, nečetla že by někde něco statečného a lidského udělal. Opravdu nechápu 😞, všechny řady a ceny bych zrušila , zvláště pro ty komedianty .



| Předmět: RE:
před 11 hodinami | #83 (1)

nevymýšlej si hnusní pomluvy, drbno... *57*



| Předmět: RE: RE:
před 11 hodinami | #84 (2)

Jaké pomluvy ? Já ty články nepíšu a nezuř.. *34258*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 11 hodinami | #86 (3)

zuříš ty, protože nesneseš dobrý lidi, kteří pomáhají Ukkrajině proti tvým milovaným rusákům, žumpo... *57*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 11 hodinami | #88 (4)

Však jim pomáhej ,dej jim všechno *34258* *34258*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 11 hodinami | #89 (4)

Uklidni se taky ti nenadávám bebo chceš aby LuRy zamkl další diskuzi ?



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 11 hodinami | #90 (4)

Krudoxi, nevidis, ze ma radost, ze te muze vytacet? Podobne jako selen, jenze ten neni zly jako ona.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 11 hodinami | #92 (5)

Je úplně stejně zlý, jen není hloupý jako ona



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 11 hodinami | #94 (6)

Natolik ho neznam, ale to prirovnani ceskeho prezidenta k Hitlerovi je pres caru a to dost.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 10 hodinami | #97 (5)
| Předmět: RE: RE:
před 11 hodinami | #91 (2)

Ukkrajině..už z toho kokokoktáš *34258* *27179* *2*



| Předmět: RE:
před 11 hodinami | #85 (1)

Herec Ondřej Vetchý se aktivně podílí na podpoře Ukrajiny prostřednictvím spolku Skupina D a projektu Nemesis, který organizuje sbírky na pořízení dronů pro ukrajinskou obranu. Iniciativa se zaměřuje na dodávky bojových i pozorovacích dronů (např. projekt Bivoj), přičemž Vetchý zdůrazňuje potřebu úlevy státu a podporu bezpečnosti.

Klíčové informace k aktivitám Ondřeje Vetchého pro Ukrajinu:
Projekt Nemesis / Skupina D: Vetchý je tváří spolku, který sbírá finance a dováží drony na Ukrajinu, včetně ochranných dronů (interceptory).
Český dron Bivoj: Sbírka podporuje nákup českých dronů Bivoj, přičemž jeden set (3 drony, katapult, řízení) stojí 30 milionů korun.
Podpora a výhrůžky: Vetchý čelil kvůli podpoře sbírky výhrůžkám, ale přesto pokračuje v aktivitách, které podporují i významní dárci (např. Ivo Lukačovič daroval 100 milionů Kč).
Cíl: Motivací je efektivní obrana Ukrajiny před agresorem a zajištění bezpečnosti.

Vetchý zdůrazňuje, že nejde o propagaci jeho osoby, ale o nutnou pomoc v rámci "budoucnosti této země"

on z toho nemá žádné peníze, pouze drbny jako ty si vymýšlejí pomluvy...
kdy jsi ty udělala něco statečného a lidského???



| Předmět: RE: RE:
před 10 hodinami | #100 (2)

Vetchý je prorežimní kašpar. Jestli to dělá z dobré vůle, to nevím.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 10 hodinami | #103 (3)

Když jsi celý den na baráku nechceš mě udělat spolusprávcem???Já bych použil totalitní režim nepohodlný byh nechal vozit rovnou do ruských gulagů.Ale admin by byl bez práce



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #112 (4)

Teď tam moc nejsem, furt kamsi jezdím. Včera jsem byl s autem na servis a ještě mám zaplatit za to fakturu 8 tisíc Kč. Dneska za dcerou v nemocnici a zejtra vezu ženu na kurz umělců…



| Předmět: RE: RE: RE:
před 10 hodinami | #104 (3)

Prachy za vším hledej prachy špinavé prachy.




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 10 hodinami | #107 (4)

Všichni nejsou takového charakteru jako ty...



| Předmět: RE: RE:
před 8 hodinami | #113 (2)

A to jsem nepromluvil o tom Lusti…ovi, kolegyně z redakce, když o něm psala, s ním prej měla jistou “zkušenost.” Fuj.