SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #9922

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #9922
Reakce na příspěvek #9921
No vidíš jak ty podniky znáš - já ani nevím, kdy ten podnik je. Ale kouknu, jestli ho nenajdu na mapách.cz *5087* *5087* No nenašlo mi to nic - jen něco z Policejní akademie. Ale aspoň jsi potvrdil, že sem měl pravdu - ty moje pusinko růůůůžová.
Tady jsou tví oblíbenci - vrah s vrahem - ty si budeš někde v pozadí při jejich tanci honit brko, co pusinko?? *2* *2* *2* *2* *2*


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 38 minutami | #9923 (1)

Ty neznáš Modrou ústřici? To zná snad každý kdo žil za komunismu i nebyl mimo reálný svět. ))
Dalko, to překvapuješ. I nejspíše jsi měl jiné zájmy. )



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 minutami | #9936 (2)

Jsem taky jen člověk - nemůžu vědět všechno - ke konci komunismu u nás(i když tady ještě stále u některých existuje) r.1989 jsem už měl 2 děti. No a nějací "jiní" mě nezajímali - nestaral jsem se do jejich orientace.
*5087* *5087*