Jak rádi Ukrajinci brání jejich zemi?
Podívejte se:
Netřeba čumět na tvoje nesmysly sdílený důchodcema. My víme jak: Tak,
že Rusům dávají na prdel už i v Moskvě.
Ještě potřebuješ s něčím poradit?
To víš, že jo.
Ve tvém vesmíru ukroši dobývají Moskvu cestou zpátky z
Kamčatky, viď čipsíku? 
Zajímalo by mě, jak dlouho to bude ještě trvat, než Zkukrajina po
zásluze skončí jako stát. A kolik nás to ještě bude stát, než se
západní politici proberou a přestanou ty špinavce financovat. 
Možná se nejdřív budou muset probrat občané a poslat všechny válečné
sráče na politické smetiště, kam všichni patří a kde už hnije český
fialový hnus.
Tak co nám ještě povíš za blbosti, ty ubohý válečný debílku? 
Prostě se smiřte Babišovci s tím, že P. Pavel pojede na summit, protože
mu to právo dává Ústava. Tečka, bodka, vy šulini! 
3 webySlovo šulin není primárně považováno za těžkou vulgaritu, ale
spíše za expresivní, familiární nebo nářeční výraz.
Jenom na vysvětlenou, kdybys měl tendence mě udat.-)))))
Pojede akorát tak do prdele. a na to si můžeš vsadit.
Žádný soud účast válečnému sráčovi na válečném summitu nezajistí, neboť to není v jeho kompetenci.
Je to v kompetenci vlády, a ta rozhodla. Tečka.
Nech se přebalit, debílku.

ok.com/story.php?story_fbid=1321397870184725&id=1416954006908611
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1321397870184725&id=1416954006908611