
Večerní pohoda, v baráku je chládek a ještě mi při tom dědek KFC
kouří pindíka. 
Tak jak dnes nikdo už neví jak chutnala originál Coca-Cola tak už nikdo
nemůže vědět jak chutnalo originál kuře od "plukovníka" Sanderse. (třeba
ta mexická coca-cola chutná daleko líp než americká).Já byl naposledy v US
2017 a to kuře už nechutnalo jako v devadesátkách. Když ten svůj řetězec
prodal tak hned rok na to si začal stěžovat jak to šiděj. Holt
amerika,.....uškudlit co se dá a prachy nadevše!

Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 6 hodinami | #6561
Reakce na příspěvek #6555
Spratek a vysvětlit? Ty svini nevysvětlíš ani obyčejný překlep a hned
uráží, žes asi nedošla do 6. třídy. Je to svině na úrovni ostatních
komunistek od Selena.
Tožsutu, tady sereš maggi v kostkách a vedle si hraješ na hrdinu.-)))))
https://www.facebook.com/reel/1314573860793464
**..Pávek kdyby měl trochu soudnosti tak lozí kanálama.. **
https://www.facebook.com/reel/1688647479148318
Už je fakt pro srandu..kdy si to už konečně uvědomí ?