SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět: RE:
před hodinou | #6720 (1)

Netřeba čumět na tvoje nesmysly sdílený důchodcema. My víme jak: Tak, že Rusům dávají na prdel už i v Moskvě.
Ještě potřebuješ s něčím poradit?



| Předmět: RE: RE:
před minutou | #6721 (2)
Tady se Bramboráku podívej na fakta. Ze 40 milionovýho národa zyblo 25 milionů a zbytek zdrhnul, 80% se jich už nikdy nevrátí. Zalužný varuje, že až se vrátěj veterání kteří nebudou mít práci v devastované zemi vyvolají občanskou válku, což by bylo ještě OK ale horší je že se nasáčkujou do EU a budou loupit. Čerpáš sračky z jewnews a tvojeho brambořiště kde ti to pytlujou do mozku! *4585* *4585* *16449* *3440*


| Předmět: RE:
před 7 hodinami | #6716 (1)

Prostě se smiřte Babišovci s tím, že P. Pavel pojede na summit, protože mu to právo dává Ústava. Tečka, bodka, vy šulini! *5675*



| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #6717 (2)

Sám jsi šulin.-)))) Pro šulina je každý šulin. *23266*



| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #6718 (2)

3 webySlovo šulin není primárně považováno za těžkou vulgaritu, ale spíše za expresivní, familiární nebo nářeční výraz.
Jenom na vysvětlenou, kdybys měl tendence mě udat.-)))))



| Předmět:
před 11 hodinami | #6714