To je zase ten vulgarni posuk, co pise pod ruznymi nicky a vcera byl zablokovan dokonce na proruskem chatu. Skoda se vysilovat.
To je zase ten vulgarni posuk, co pise pod ruznymi nicky a vcera byl zablokovan dokonce na proruskem chatu. Skoda se vysilovat.