proč lžeš, hovne? CCCP jsem nenáviděl, nejsem tak starý, byl jsem v 89 dvacetiletý kluk, mohl jsem nasírat komouše tím, že jsem chodil na učnák se zeleným kohoutem a náušnicí v uchu, co jsi dělal ty, šulíne?
proč lžeš, hovne? CCCP jsem nenáviděl, nejsem tak starý, byl jsem v 89 dvacetiletý kluk, mohl jsem nasírat komouše tím, že jsem chodil na učnák se zeleným kohoutem a náušnicí v uchu, co jsi dělal ty, šulíne?
Já studoval, takže historii znám, mým domovem je knihovna a rád jsem v
historii naložený,abych dával lidem jako ty osvětu,aby nezapomínali na
historii, když v 89 roce chodili nasirat komouše a chodil na učňák se
zeleným kohoutem a náušnicí v uchu. 
máš problém s logikou a vůbec, to pomatené černobíločerné vidění, inu Pánbů nenadělil...
byl jsi drsnej rebel, ale dnes jsi štětka babiše, putina a podobných zmrdů, je mi tě líto...