zkurvený amíček to má promyšlené do posledního detailu, ví, že Putin nebude zabíjet Ukrajinské civilisty, proto to jde tak pomalu, zkurvený amíček má Ukrajince jako rukojmí, stačilo si vzít moc násilím
zkurvený amíček to má promyšlené do posledního detailu, ví, že Putin nebude zabíjet Ukrajinské civilisty, proto to jde tak pomalu, zkurvený amíček má Ukrajince jako rukojmí, stačilo si vzít moc násilím
kdyby Putin sral na životy Ukrajinců, přeoře jim celou Ukrajinu za dva dny jen bombardováním letadly, idioti
je třeba zabít krále, Zelenského, pak se sesype celé království ...
myslím že není na Ukrajině, pane Fialo, kde jste to byl, v kterém studiu?

.............. ví, že Putin nebude zabíjet Ukrajinské civilisty
.................

A co dělá?
Už tři dny nedělá nic jiného, než to, že tam posílá rakety na
zabíjení žen, dětí a starých lidí.
