O Ukrajinu se zajámám už roky,dávno před tím než pro tebe a tobě podobné to byli jen ukáčka,který se ti ted hodí a jen předstíráš jak ti o ně jede.
O Ukrajinu se zajámám už roky,dávno před tím než pro tebe a tobě podobné to byli jen ukáčka,který se ti ted hodí a jen předstíráš jak ti o ně jede.