řeknětu mu někdo prosím vás, že na něj seru, díky, už převedl řeč
jinam, povedlo se mu to 
řeknětu mu někdo prosím vás, že na něj seru, díky, už převedl řeč
jinam, povedlo se mu to 
to video nepustím, ale dobře, at je po tvem, jsi idiot, vubec na tom nezalezi
Už i písničky se bojíš?

Idiotem si nazývej někoho doma - ty můj růůůůůžovej vzteklínku.
