A ten důvod proč to tak,je ten že ti chytří si zjistí fakta,zajímají se o politiku a nezapomínají že západ sám má máslo na hlavě a že nic není černobílé. To jen hlupáci jako tady Mnichal mají hned jasno a věří bezmyšlenkovitě ofiko propagandě.
A ten důvod proč to tak,je ten že ti chytří si zjistí fakta,zajímají se o politiku a nezapomínají že západ sám má máslo na hlavě a že nic není černobílé. To jen hlupáci jako tady Mnichal mají hned jasno a věří bezmyšlenkovitě ofiko propagandě.
Bohužel né všemu věřím jako ty z proruskych webů a neboj ověřuji si fakta ze všech táborů a rozpoznam hoaxy, což tvé odkazy že 100% jsem ověřil jako hoaxy a nepravdy.