Možno jim postačí časté slovo "fake" - to by měli znát
fake = padělek, podvrh, falzifikát (kdyby to nevěděli)

Možno jim postačí časté slovo "fake" - to by měli znát
fake = padělek, podvrh, falzifikát (kdyby to nevěděli)

Jo to znají od nás rozumných lidí a často už ty hloupý učíme jak
fake nebo nové slovo Hoax rozpoznat. 
Jsem nikdy nikde nepsal že jsem fašista gendere jen že mám část rodiny německou.Tady je vidět co chceš číst.
A kdo má v autě na stínítku u spolujezdce obrázek Hitlera, hm?
A říká, že je to prý jen “legrace.”

Nemám auto
dnes bavíš, měl jsem těžký den v práci a opět
jsi mě udělal úsměv na rtech gendere 