Máš mentalitu 12 letýho dítěte a stejně tak i přehled. Když ti řekne v TV Hurvínek že nebe je fialový,tak tomu budeš prostě věřit,tak infantilní až jseš. Co ty můžeš posoudit reálně ??
Máš mentalitu 12 letýho dítěte a stejně tak i přehled. Když ti řekne v TV Hurvínek že nebe je fialový,tak tomu budeš prostě věřit,tak infantilní až jseš. Co ty můžeš posoudit reálně ??
No reálně mohu posoudit že dle tvého 12 letý píše kojenci,jako jsi ty
a doufá že v reálu už přestane cucat prso svého svazaka Putina. 