ono vážně ještě někdo kdo má IQ vyšší než zmrzla treska čte aeronet?
ono vážně ještě někdo kdo má IQ vyšší než zmrzla treska čte aeronet?
To není podstatné, podstatné je že ty jsi gender.Ma úcta Selenko s
lofasem 
V Brně jsou jen krásné ženy inteligentní jen ta mužská populace tam pokulhává.