Přesně,o tomhle mluvím. Naprostá většina z vás,až na opravdu pár vyjímek jste jenom banda vymaštěných debilů co není schopná jak přemýšlet,tak ani něco souvislého vyformulovat. Prorežimní,vymaštění poskoci.
Přesně,o tomhle mluvím. Naprostá většina z vás,až na opravdu pár vyjímek jste jenom banda vymaštěných debilů co není schopná jak přemýšlet,tak ani něco souvislého vyformulovat. Prorežimní,vymaštění poskoci.
Vy jste akorát tak v roli prorežimních poskoků,jste tu od toho aby jste věřili a plnili to co vám se řekne,co vám určí vždy ten stávající systém co je u moci.
A ty jsi je jich král.

Tech vymastencu - ruuuuuužových prorusky pudliku.
