To se neboj. Ted je r. 2022.
Ty se pasuje do role soudce, bez toho, abys znal naše aktivity. Nadávky a kdo
je, co je si nechej pro nekoho doma, koho dobre znáš. Do očí bys to nikomu z
nás nerekl, tady jsi schovaný geroj za nickem.

To se neboj. Ted je r. 2022.
Ty se pasuje do role soudce, bez toho, abys znal naše aktivity. Nadávky a kdo
je, co je si nechej pro nekoho doma, koho dobre znáš. Do očí bys to nikomu z
nás nerekl, tady jsi schovaný geroj za nickem.

Je to přesně obráceně,to ty se pasuješ do role soudce a podklady ti dal x krát usvěčený lhář. Když někdo před tím ti 30x lhal,tak ty mu budeš věřít po 31 ? Mě už ty lži západu stačili bohatě a nevěřím co západní médoa přinášejí o Ukrajině a z čeho vy děláte závěry a odsudky. Protože jsou to v velké části jenom posraný lži
Ty ctes mé myslenky?
Určite ne, tak neplacej ptakoviny, protoze si na hony vzdalen od toho, co si o
vsem myslím a jak veci vyhodnocuji
