neměla by se ta Černochová odvolat, když šířila lži, že Rusko
vystřelilo na Polsko rakety? vždyť ta kurva mohla spustit světovou válku a
není to jen ona ...


já bych tyto kurvy soudil za vlastizradu, že jednají vzájmu jiné
mocnosti
neměla by se ta Černochová odvolat, když šířila lži, že Rusko
vystřelilo na Polsko rakety? vždyť ta kurva mohla spustit světovou válku a
není to jen ona ...


já bych tyto kurvy soudil za vlastizradu, že jednají vzájmu jiné
mocnosti
Zajímavé, že tě nějak nebaví řešit - proč tam ta UA raketa
dopadla.
Na vině je proste Rus - kdyby nestřílel na UA, tak se to nestalo.

kdyby si náckové nevzali moc násilým a nevraždili proruské Ukrajince, Rus by nikdy nevstoupil na Ukrajinu
To fakt nic jiného než tu hloupou vymyšlenou ruskou propagandu nemáte?

kdyby cesi onehda nevrazdili nemce na uzemi Sudet tak by nebyla druha svetova
valka! 
No měli bychom pálení čarodějnic řešit neprodleně. No a nezapomenout na ty bukvice :DDD