Vidím, že je tu dost příznivců nacistické ideologie eurosráčů. Ano tuto naší zemi zachrání jen občanská válka, nebo Ramzam Achmatovič Kadyrov :DDD Achmat síla :DDD
Vidím, že je tu dost příznivců nacistické ideologie eurosráčů. Ano tuto naší zemi zachrání jen občanská válka, nebo Ramzam Achmatovič Kadyrov :DDD Achmat síla :DDD
Co to je za fašistu??? Nebo je to ONA? Asi to bude ONO a nemůže to najít,
čím se vyscat
Ani hadičku tam tomu nevyvedli 