Nezbytná je u nás dedebilzace. Magory jako jsi ty by měli pochytat a zavřít do cvokárny. Anebo je deportovat do jejich milovanýho ruska, to by byla ještě účinnější terapie.
Nezbytná je u nás dedebilzace. Magory jako jsi ty by měli pochytat a zavřít do cvokárny. Anebo je deportovat do jejich milovanýho ruska, to by byla ještě účinnější terapie.
Ty fašistické Sorosovo prase, jsi proukrajinský nacistický sráč. Takové hajzly, jako jsi ty, vypráskáme z čr.
Pojď se sejít v reálu ty šmejde nacistickej, to se bojíš až sereš viď, haha