Nevím jaký Ruský píčoviny,jedině že by byli na ceznamu,já chodím skoro jenom sem. Tak kde jsou ? No to je jedno,prostě je fakt že jestli bude válka,spadne ti na palici Putinova vodíkovka a vypaříš se. A to je všechno. Tečka.
Nevím jaký Ruský píčoviny,jedině že by byli na ceznamu,já chodím skoro jenom sem. Tak kde jsou ? No to je jedno,prostě je fakt že jestli bude válka,spadne ti na palici Putinova vodíkovka a vypaříš se. A to je všechno. Tečka.
Samozřejmě že nevíš, vždyť taky píšu, že nejsi schopen si to uvědomit.