historie je prepsana , v skolach se uci spousta nesmyslu(vsude na svete) lidi jsou ovladani medii vic nez donedavna ideologii...v podstate lidem co zerou medialny odpad to ani vycitat nelze...
na to abych reagoval na tve zvasty ho ale opravdu zpinat nemusim,na to mi
staci koleno 
co se čertíš? já to s tebou nemyslim zle. spolu si dovedeme dobře popovídat. jen ano. musim si taky trochu do tebe šťouchnout. to víš. už nejsme nejmladší a všechno to může skončit ain, cvaj...........viertakt