Kdyby Rusko vstoupilo na 1cm území NATO tak je z toho třetí světový válka. Tedy i kdyby nakrásně obsadil celou Ukrajinu,tak nehrozí že by zaútočil na Slovenskso nebo Polslko jen tak. Protože z toho by byla třetí světová válka.
Kdyby Rusko vstoupilo na 1cm území NATO tak je z toho třetí světový válka. Tedy i kdyby nakrásně obsadil celou Ukrajinu,tak nehrozí že by zaútočil na Slovenskso nebo Polslko jen tak. Protože z toho by byla třetí světová válka.
A jaký je argument? Vždyť tu razíš názor, že rusko klidně zničí
planetu, takže z nějakého rizika 3. světový války si nic nedělá. Buď
taky trochu konzistentní ve svých bludných názorech. 