Rusko bojuje v Sýrii po boku zvoleného presidenta proti Islámským radikálům který naopak podporoval západ. Bolševici za normalizace byli 350krát víc v realitě než jseš ty. Radši už mlč.
Rusko bojuje v Sýrii po boku zvoleného presidenta proti Islámským radikálům který naopak podporoval západ. Bolševici za normalizace byli 350krát víc v realitě než jseš ty. Radši už mlč.
Jistě, ale musíš stejně tak apelovat na ty Islámský radikály, aby proti rusku neválčili, ale radši mu ustoupili, protože jinak hrozí atomová válka. To tady přece celou dobu prohlašuješ.