A tak raději necháme toho zloděje s
granáty kradnout auta v celém městě a pak ho necháme odejít do dalšího
města, místo toho, abychom mu vystřelili mozek.

A tak raději necháme toho zloděje s
granáty kradnout auta v celém městě a pak ho necháme odejít do dalšího
města, místo toho, abychom mu vystřelili mozek.

Hezký,jenže zatím vykrádá jen to jedno auto. A navíc to ani není auto souseda,bydlí přes ulici,je to ožrala,problémovej,dluží kam se podívá. Půjdeš za jeho auto se nechat roztrhat granátem,pro auto ožraly ?? Říkám to znova,taháš za kratší konec provazu.
Přirovnávat auto s ničenou krajinou je neadekvátní a jasné
zlehčování. 
No u mě je to u "souseda" - Lvov je vzdušní čarou 100 km od mého
momentálního bydliště.
