A proč ne? Proč budu říkat že to chci udělat kvůli zisku když můžu tvrdit že se jenom braním?Hm? Neříkám že to tak je jen nabízím možnosti k zamyšlení
A proč ne? Proč budu říkat že to chci udělat kvůli zisku když můžu tvrdit že se jenom braním?Hm? Neříkám že to tak je jen nabízím možnosti k zamyšlení
Tady jde o to, jaký máme důvod to oficiální prohlášení zpochybňovat. Jestli to zpochybnění je odůvodněné nějakými fakty (událostmi), anebo stojí čistě na fantazii.
To je právě ono, pocit je ničím. Buďto máš nějaký "hmatatelný", faktický důvod, anebo nemáš nic.
Koneckonců, vždyť se ta Al Kajda i bin Ládin k tomu útoku přiznali, ne?
Nechci do toho rýpat nebyl jsem u toho ale Banderovci a rok 1968 není zrovna ukrajinské plus.Jak jsem psal nechci rýpat a nechci to ani řešit.