Tam se neučí český jazyk, feťáku.
Já feťák od kdy co se o sobě nedozvím. Jinak jasný chápu že se tam neučí český jazyk,proto vítr v hlavě.
Generuješ slova jak Jolanda, Michale. Vím, že tuto noc něco kouříš, ale pindík to není.
Ani jedno holka genderova