Rozcestník >> Politika >> 🇺🇦UKRAJINA vs. 🇷🇺RUSKO bez cenzury

Informace

Název: 🇺🇦UKRAJINA vs. 🇷🇺RUSKO bez cenzury
Kategorie: Politika
Založil: Selen
Správci: Selen
Založeno: 26.09.2022 21:37
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 28555x
Příspěvků:
982

Toto téma sledují:


Předmět diskuze: 🇺🇦UKRAJINA vs. 🇷🇺RUSKO bez cenzury - NULA smazaných příspěvků!
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět:
27.01.23 04:15:38 | #1010

Občané této země, dovoluji si v souvislosti se současnou politickou situací, napsat několik faktických poznámek o občanovi Ing. Babišovi. ¨

  1. Od roku 1918 je prvním politikem v historii naší země, který vykonává funkci pro stát – tedy i pro nás, zcela zdarma !!!! Celý jeho ministerský plat je automaticky odesílán na charitu. ¨
  2. Od roku 1989 je prvním ministrem financí, který sestavil vyrovnaný rozpočet a ještě skončil s přebytkem.¨
  3. Všechny jeho firmy působící na území ČR, mají sídlo v ČR. Tedy zde platí daně. Za cca 20 let působení jeho firem, odvedl do státní pokladny daně v řádu miliard.
  4. Jako fyzická osoba odvedl do státní pokladny daně z příjmu v řádu stovek milionů.
  5. Zaměstnává cca 35 000 lidí – tedy s jejich rodinnými příslušníky živí cca 100 000 lidí¨
  6. Soudruh Sobotka odvolal z funkce nejlepšího ministra financí pro „vícečetná podezření z daňových úniků“, aniž by dodal na stůl jediný důkaz v paragrafovém znění, dosvědčujícíchY skutečnost, že se Ing. Babiš dopustil trestného činu. Rovněž tak nikdo z těch pomlouvačů nepoložil na stůl jediný konkrétní důkaz v ostatních kauzách, ze kterých ho obviňují. Usnesení sněmovny je naprosto ostudné a neodůvodnitelné.
  7. Soudruzi Sobotka a Kalousek, v době kdy vykonávali za tučný plat funkci ministra financí, zadlužili tuto zemi o cca 900 miliard. Soudruh Sobotka ještě navíc prodal OKD Bakalovi za 4 miliardy a ten následně vytěžil z OKD 114 miliard. Pak jim OKD hodil zpět na hlavu a opět Sobotka nařídil vládním usnesením Babišovi, aby do OKD nalil dalších 700 milionů. Tak tomu říkám správa majetku v rámci řádného hospodáře ála ČSSD. Takový obchod může podepsat jedině debil nebo podplacený ministr. Vyberte si: Místo toho, aby Sobotka seděl v base za velezradu, neboť způsobil tomuto státu mnoha miliardovou škodu – byl premiér !!!
  8. Obdivuji miliardáře Babiše, že do toho vůbec šel. Vždyť on nás, ani tuto republiku, ke svému životu nepotřebuje !!!! Všichni ti pitomci, co protestují na náměstích některých našich měst, poslanci i senátoři, nesahají Ing. Babišovi ani po kotníky!

22 Odpověz
Led 26, 2023 22:32


2  

| Předmět: Mobilizace ukronácků
26.01.23 19:17:40 | #1006

Země Evropské unie vydají ukrajinské muže, kteří podléhají mobilizaci.
Ukrajina už poslala do zemí EU oficiální výzvu s žádostí o pomoc při pátrání, odchytu a převozu zpět do země mužské populace ve vojenském věku, která se skrývá před mobilizací.
Je známo, že Litva souhlasila s pomocí.| Předmět:
18.01.23 01:31:48 | #996

Mr. Deng Xiaoping

Konec západní hegemonie se projevuje právě tímto způsobem, když zákulisní mocenské elity, které ovládají západní země, neváhají na ochranu svých mocenských pozic obětovat většinovou společnost, a to i za cenu rozpoutání válečného konfliktu. Vliv na mysl a duše lidí, tzv. „měkká síla“, byla základním kamenem západní a specificky americké hegemonie, která byla rozšířena po celém světě. Nejrozvinutější a nejbohatší, nejmocnější a prosperující, nejsvobodnější a nejdemokratičtější, takový byl obraz Západu v myslích miliard lidí, který mu zároveň poskytoval mimořádnou moc nad světem, jakou nebyly schopny obstarat žádné skupiny letadlových lodí. A právě tento obraz se nám nyní před očima hroutí. Zároveň si Spojené státy a evropské země zjevně neuvědomují, nebo odmítají přijmout, co se děje. Ve svém přístupu k ostatním národům pokračují ve svém hodnocení jako zářícího města na kopci a univerzálního vzoru, aniž by si všimli, že pro zbytek světa rychle ztrácejí na popularitě a na některých místech již zcela ztratili ideologický vliv. A tento rostoucí rozpor mezi realitou a iluzí, který si Západ zjevně nechce přiznat, jen urychluje ztráty posledních pák vlivu.
3 Odpověz
Led 18, 2023 1:07