Příznivec svobody šířící v Evropě zájmy totalitního kágébáka co
vraždí své odpůrce a páchá válečné zločiny, jistě.
Ve skutenosti jsem mnohem pravicovější než ty, tak sitoho bolševika nalep
na čelo 
Příznivec svobody šířící v Evropě zájmy totalitního kágébáka co
vraždí své odpůrce a páchá válečné zločiny, jistě.
Ve skutenosti jsem mnohem pravicovější než ty, tak sitoho bolševika nalep
na čelo 
Chápu rozumno kritiku unie, chápu kritiku islámu, ale FAKT že 90% těchto lidí obdivuje putina, zastává se ho, šíří jeho propagandu a lži nepochopím nikdy, stejně jako drtivá většina čechů.
To co se ted děje na Ukrajině máš jenom z ofiko médií. Ty tam nejseš,víš o tom kulový,ty svazáku,liberální aktivisto,buzíku a stolkere kterej ještě nic nevytvořil. Teda kromě toho že buduješ svět podle Orwella a obhajuješ totalitu a cenzuru s tím že nevadí,protože v Rusku je taky a větší. To je tak jediný co za tebou je,ty hnido.
Vrchní uplakanek demagog přišel, a hned je tu nablito po kolena

Ještě nám řekni jak je putin super že má nerosty a ,ůžeš zase
vypasdnout oikofobní kryple 
Tak to je dobrý,přilezeš sem a už budeš druhý vyhazovat ? Drzý jste jak opice. Já netvrdím že Putin je super,ale nebudu z tebou blít do puntíku tu tvojí zajebanou propagandu. Rozumíš ty neoliberální šmíro ?
Kdybych tady šířil Putinovu propagandu psal bych úplně jinak. Už jenom v tomhle lžeš. Ty lžeš skoro ve všem. A ten zbytek je posraná neoliberální propaganda,propaganda EU a schvalování cenzury protože přece v Rusku je taky,tak co.
Nech si svoje poučky,posílání někam a nech si svoje lži,ty liberální aktivistickej šmejde. Fetko jedna.
Jen si vyblinkej, zjevně už sis doplnil zasoby po volbách, no budou zase
další 
Ostatně co tady ještě děláš ? Jenom prázdně meleš pantem,zatímco Rus obsazuje Ukrajinu ? Jenom kecičky co ? Zbabělej liberální zmrd :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))Zatímco jiní za ty tvoje ideály nasazují život a padnou do jednoho,ty kouříš lofasy a šíříš lásečky :-))))))))))))))))))))))))))))))
Ty vole,ty nejsi nic jihýho než neoliberální aktivistickej zbabělec a žvanil...
Uplakanej kryplíček co by rád všem s jiným názorem šlapal na krček
tasí Orwella

Vsadil bych strašně moc na to že si od něj nečetl nic, natož pochopil,
totéž co marx ktérýho máš též plnou hubu ty oficiální míédium.
