Rozcestník >> Politika >> Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů

Předmět diskuze: Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů - Na tomto fóru spolu diskutují vlastenci a eurofašisté o různých pohledech na politickou situaci v naší zemi i ve světě. S respektováním jiného názoru a bez cenzury. (Stav fóra: Počet smazaných příspěvků od vzniku fóra dodnes: 0)

Zobrazení reakcí na příspěvek #1467

Zobrazit vše


| Předmět:
18.04.21 16:53:14 | #1467

Vrbětice, záludně načasovaná akce. Máme tu druhej ,,Mnichov"?
ČR jakožto dělící čára mezi Západem a Východem bude vždy obětním beránkem.
Už mají ti čeští křiklouni, bažící po válce s Ruskem, připravené duhové přilby a pestičky?
Nástup Bidena je velká katastrofa pro svět, a opět se potvrdila naše slova.



| Předmět: RE:
18.04.21 18:11:39 | #1470 (1)
| Předmět: RE:
19.04.21 00:44:49 | #1487 (1)

naše slova? to jsi naše veličenstvo? rusáci si nedovolí uzavřít naše velvyslanectví v Rusku, to by tady šli domů další Rusi a to by si nemohli dovolit potřebují svoje lidi u nás.Proti rusákům je potřeba postupovat jen tvrdě, žádnej cukr nic.



| Předmět: RE: RE:
19.04.21 01:01:32 | #1489 (2)

Televize ti něco namluví,tam ti ukážou dvě fotky,ted vylejzá na povrch že ta firma nikam to nevyvážela,byl tam jenom vyřezenej materiál a ty jak užitejčnej idiot hejkáš. Bud máš mozek a nebo tě někdo vždycky využije. A v případě Amíků je to někdo komu jseš totálně volnej.