Rozcestník >> Politika >> Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů

Předmět diskuze: Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů - Na tomto fóru spolu diskutují vlastenci a eurofašisté o různých pohledech na politickou situaci v naší zemi i ve světě. S respektováním jiného názoru a bez cenzury. (Stav fóra: Počet smazaných příspěvků od vzniku fóra dodnes: 0)

Zobrazení reakcí na příspěvek #19866

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
30.11.22 23:10:21 | #19866
Reakce na příspěvek #19863

Tuhle reakci jsme čekal :-))))))))))))))))))
Ano, iDNES o tom napsal článek :-)))
Ale dočteš se tam, KDO TO TRVDÍ - osn, organizace pro zákaz chemických zbraní nebo jak ap.

jsi také jeden z těch, co nejsou schopni ozlišit zdroj od interpreta .-)))))))))))))) a všechno to serete mainstreamu :-))))))))))))))) zatímco ten váš mainstream, to vás ani nenapadne, že je taky mainstream, ten váš :-))))))))))))) tomu to žerete bez kousání a zapíjení is rybářskou stoličkou :-))))))))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
30.11.22 23:14:21 | #19868 (1)

a ten váš mainstream, ten si ty vaše konspirační a propagandistický sračky skutečně vymýšlí .-))))) cituje maximálně vaše nejprolhanější představitele :-))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
30.11.22 23:15:42 | #19869 (1)

Jenomže tyhle organizace jsou z dob obamova prezidenství v bílém domě politickou propagandou s cílem vyvolat geopolitickou nerovnováhu. Podobně jako válka ve Vietnamu, nebo arabské jara.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
30.11.22 23:17:55 | #19872 (2)

Samozřejmě :-)))))))))))))
no každopádně jsou normálníma lidma uznávaní, protože předkládají důkazy a chovají se normálně :-)))))))))))))))

narozdíl od konspiračních sračkopropagandy a jejích pomatených konspirátor, vy nedokazujete nikdy nic :-)))))

alejistěže máš právo si stranu vybrat :-)))))

akorát to lhaní by vám prostě mělo být zatrženo, pokud ty vaše píčoviny nedoložíte, solil bych vám pokuty jako kráva.