Rozcestník >> Politika >> Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů

Předmět diskuze: Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů - Na tomto fóru spolu diskutují vlastenci a eurofašisté o různých pohledech na politickou situaci v naší zemi i ve světě. S respektováním jiného názoru a bez cenzury. (Stav fóra: Počet smazaných příspěvků od vzniku fóra dodnes: 0)

Zobrazení reakcí na příspěvek #20184

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: Aby jsem si rozuměli
02.01.23 21:47:21 | #20184
Reakce na příspěvek #20180

Až budeš odsuzovat jakoukoliv aqresi můžeme si možná popovídat. Ted odsuzuješ agresi jen podle toho když to dělá ten kdo se ti nelíbí. Když to dělá ten kdo se ti líbí,tak děláš že to nevidíš. Tak pak ale po tom to má váhu víš čeho ? Psího hovna.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Aby jsem si rozuměli
02.01.23 22:43:37 | #20204 (1)

Je lepší mlčet, a nechat druhé, aby si mysleli, že jsi debil, než promluvit a dokázat jim to.

A prosímtě, posránku dementní, když USA šly pomáhat nějaké válčící straně, která válčila proti někomu, kdo na ni provedl agresi, nebo když usa šli proti někomu, kdo proti nim provedl agresi, ale sami ji nikdy nevyvolali, je to totéž jako u rusáka, které provedlo agresi proti zemi, která jim vůbec nic nedělala a neudělala?