Rozcestník >> Politika >> Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů

Předmět diskuze: Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů - Na tomto fóru spolu diskutují vlastenci a eurofašisté o různých pohledech na politickou situaci v naší zemi i ve světě. S respektováním jiného názoru a bez cenzury. (Stav fóra: Počet smazaných příspěvků od vzniku fóra dodnes: 0)

Zobrazení reakcí na příspěvek #3814

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Evropské hodnoty
11.05.21 07:37:51 | #3814
Reakce na příspěvek #3809

Churchill byl nejprve levičák, potom pravicový konzervativec...V žádném případě to ale nebyl nácek, fašista, homofob, xenofob, rasista, nebo autokrat, jako jsi ty a tvůj milovaný Putin, který má do Churchilla daleko a má mnohem blíže k Hitlerovi, proti kterému Churchill bojoval...Polkni Gustave prášek, udělej si pohodlí, vyčisti si hlavu a pak si to zkus v makovici srovnat...Nenávist k demokracii ve které jsi neůspěšný životní ztroskotanec ti zatemňuje mozek a nutí tě žít v sebeklamu a v chorobných bludech...Čus, měj skvělej den



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Evropské hodnoty
11.05.21 07:43:23 | #3817 (1)

Ty vole,ty jsi fakt magor. Jseš autista na hlavu,globalis­tickej eurohujerskej mamrd,ty absolutně nemůžeš pochopit konzervativce a pravičáka jakým byl Churchill. Pro tebe jsou slova jako vlsat,čest nebo národ pomalu sprostý slova. A hlavně máš absenci kritickýho myšlení. Nerozumíš tomu,je to mimo tvé chápání. Přečti si věstník z Bruselu co si máš myslet a říkat,na to tak stačíš,eurohujere.