Rozcestník >> Politika >> Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů

Předmět diskuze: Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů - Na tomto fóru spolu diskutují vlastenci a eurofašisté o různých pohledech na politickou situaci v naší zemi i ve světě. S respektováním jiného názoru a bez cenzury. (Stav fóra: Počet smazaných příspěvků od vzniku fóra dodnes: 0)

Zobrazení reakcí na příspěvek #4505

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
18.05.21 14:28:51 | #4505
Reakce na příspěvek #4504

pičo mluvíš jako Kalousek, žijeme v kapitalismu, to platí i pro stát, když nebudeš investovat, nevyděláš, vol si koho chceš, nebýt ANO, důchodci žerou suchej chleba a průměrný plat je 15 tisíc, snad už takových pičusů jako ty moc nebude, nazdar



| Předmět: RE: RE:
18.05.21 14:42:40 | #4506 (1)

Průměrný plat je 15 tisíc ale díky tomu mnoho firem co je zvyšování minimální mzdy vražedné musí propouštět,sorry ale důchodce a zaslouženě má dnes slušný důchod což je skvělé,ale mělo by se myslet i na ti co na ně dělají tímto zvyšování mzdy, akorát zvyšuje to že na ty důchody nebude.Sorry nejsi objektivní, ukáže čas kdo má pravdu Měj se a nečerti se že mám jiný ucelený názor na věc. Však jsme chtěli tu mít přeci svobodu slova a tak se i chováme, říkáme co si o tom myslíme. Měj se krásně a zkladej básně.Namaste.



| Předmět: RE: RE: RE:
18.05.21 14:50:31 | #4510 (2)

pokud ta firma zkrachuje, neumí to, přijde nová, co ji nahradí a bude to umět lépe, ceny zboží tu máme jako na západě, o kvalitě raději pomlčím a platy, důchody jako v Moldávii, mám podezření, že to ti Klausové dělali a dělají účelově, lidé budou nasraní na západ a budou zase volit ty pro výstup z EU, i když ti tvrdí v tv něco jiného, tak nebudou se ti k tomu přeci přiznávat ... ano, nikde ti také nepíši, abys nepsal, seznam jeden velký chat zrušil ,-)