Rozcestník >> Politika >> Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů

Informace

Název: Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů
Kategorie: Politika
Založil: Selen
Správci: Selen
Založeno: 22.03.2021 15:27
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 882235x
Příspěvků:
22725

Toto téma sledují (2):


Předmět diskuze: Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů - Na tomto fóru spolu diskutují vlastenci a eurofašisté o různých pohledech na politickou situaci v naší zemi i ve světě. S respektováním jiného názoru a bez cenzury. (Stav fóra: Počet smazaných příspěvků od vzniku fóra dodnes: 0)
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět:
04.02.24 17:01:21 | #23431

Španělsko: Soud zadal vyšetřování přítomnosti oxidu grafenu v covid pseudo-vakcínách

Zajímavý vývoj ve Španělsku. Provinční soud v Almeríi nařídil vyšetřování takzvaných vakcín Covid-19 podávaných v provincii. Vyšetřování, které provádí justiční policie, musí objasnit, zda byl spáchán trestný čin proti veřejnému zdraví.

Všechno to má co do činění s toxickou složkou, o které se říká, že je ve vakcínách Pfizer. Podle expertní zprávy, kterou připravil Dr. Pablo Campra Madrid, profesor na univerzitě v Almeríi, byl ve vakcínách podávaných lidem v provincii nalezen redukovaný oxid grafenu, hlásí španělské noviny Economist & Jurist.

Oxid grafenu není na seznamu složek a způsobuje u lidí vážné zdravotní problémy. Je to poprvé, co byla ve Španělsku formálně zkoumána možná přítomnost grafenu ve vakcínách proti Covid-19.

Rozsudek vytváří precedens a je milníkem pro právníka Sergia Cebollu, jehož firma žalobu podala.

Španělští vědci prokázali přítomnost oxidu grafenu pomocí transmisního elektronového mikroskopu. Materiál je balen do velmi malých tukových globulí, tzv. lipidových nanočástic, které mohou vstupovat do buněk.

Když byly vakcíny zavedeny, „ověřovatelé faktů“ unisono tvrdili, že neobsahují oxid grafenu. Články, které o této skutečnosti informovaly, byly na sociálních sítích automaticky cenzurovány.

https://www.ninefornews.nl/mijlpaal-hof-geeft-opdracht-tot-onderzoek-naar-mogelijke-aanwezigheid-grafeenoxide-in-covidprik/| Předmět: RE:
04.02.24 20:21:33 | #23445 (1)

Tady musím vzdát hold všem seniorům, co se nenechali ,,nadrbat" všemi covidbebíčkovými hoaxáři. Obzvlášť na ně byl ten tlak velice silnej. A dneska jsou po právu nad věcí.
| Předmět:
04.02.24 16:58:20 | #23430

Norská studie říká, že těhotenství je nemoc.

https://jme.bmj.com/content/early/2024/01/28/jme-2023-109651?rss=1| Předmět:
04.02.24 16:53:18 | #23429

Reuters: Polští zemědělci plánují generální stávku a blokádu hraničních přechodů

Polští zemědělci z odborového svazu Solidarita plánují generální stávku spojenou s blokádou hraničních přechodů mezi Polskem a Ukrajinou, která by měla začít příští pátek. Připojují se tak k podobným protestům konaným po celé Evropě. Informovala o tom dnes agentura Reuters.

Zemědělci v Německu, Francii a dalších evropských zemích v posledních dnech protestují proti omezením, která na ně kladou opatření Evropské unie v boji proti klimatickým změnám, rostoucím nákladům i podle nich nepoctivé konkurenci ze zahraničí. Polští zemědělci si stěžují zejména na negativní důsledky dovozu levných potravin ze sousední Ukrajiny, píše Reuters.

“Došla nám trpělivost,” uvedl svaz Solidarita. Přístup Bruselu označil za “neakceptovatelný pro celou zemědělskou komunitu” a poukázal rovněž na pasivitu polských úřadů v souvislosti s dovozem potravinářských produktů z Ukrajiny. “Nemáme tak jinou možnost, než vyhlásit generální stávku,” dodal.

Svaz Solidarita rovněž uvedl, že kromě blokády hraničních přechodů mezi Polskem a Ukrajinou plánuje v období od 9. února do 10. března také jednorázové blokády silnic po celém Polsku.
| Předmět:
04.02.24 16:50:29 | #23428

Europoslankyně Christine Anderson: Extremisté jsou vlády, ne zemědělci

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/CRE-9-2024-01-17-INT-3-244-0000_DE.html

EU: Protesty zemědělců po celé Evropě pokračují a k Němcům se již přidali Francouzi, Belgičané, Poláci, Italové, Nizozemci, Španělé, Řekové, Litevci a další se k protestům chystají.

Zejména v Německu vláda farmáře, kteří vyrazili s traktory na protesty, označila za pravicové extremisty. To je dnes běžná nálepka, kterou používají skuteční extremisté proti svým odpůrcům.

Zemědělci jsou tak dalšími kdo se snad začne probouzet.

V době, kdy po celém Německu protestovali zemědělci, vystoupila v europarlamentu také německá europoslankyně za AfD Christine Andersonová.

Europoslankyně Christine Andersonová vystoupila v Evropském parlamentu dne 17. ledna.

Ve svém proslovu se dotkla zejména ničivého Green Dealu EU, tak silně prosazovaného zkorumpovanou šéfkou EU Lejnovou, který stojí za likvidací nejen zemědělství, ale i průmyslu a celkové prosperity evropských zemí.

Při svém vystoupení například prohlásila: „Extremisté nejsou lidé, ani zemědělci. Skuteční extrémisté sedí v německých vládních lavicích!“

„Kritizovat vládu není protiústavní, ale vláda, která nebere ohledy na lidi… je protiústavní!“ dodala paní Andersonová.

„Tady v této sněmovně tekly slzy radosti, když jste vyhlásili ‚klimatickou nouzi‘ a vytvořili tak další základ pro to, aby občané platili, platili a znovu platili,“ řekla.

A dodala: „No, výsledek můžete vidět v Německu. Naše ekonomika je v troskách, zemí se valí vlna bankrotů. Zároveň jsou statisíce farmářů, dopravců, podnikatelů oškubávány jako vánoční husy.“

„Občané jsou otrávení a konečně vycházejí do ulic. Správně!“

Europoslankyně vyzvala k ukončení klimatických nesmyslů. „Vyzývám vás všechny, abyste konečně přestali oblbovat občany a nutit je platit za vaše bláznivé, ideologické a mentálně retardované projekty.“| Předmět:
04.02.24 15:53:14 | #23425

Exprezident Miloš Zeman podpořil dodávky zbraní Ruskem napadené Ukrajině. „Záleží na tom, komu dodáváte zbraně. Dodáváte-li je agresorovi, tedy tomu, kdo přepadne svého souseda, pak samozřejmě neprospíváte míru. Dodáváte-li zbraně straně, která se brání, tak naopak míru prospíváte,“ řekl Zeman v rozhovoru pro iportal24.cz.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-exprezident-dodavky-zbrani-na-ukrajinu-rozhovor.A240204_105017_domaci_kop| Předmět: RE:
04.02.24 15:53:54 | #23426 (1)

Nejspíš mu zase změnili názory vakcínou, jak tu tvrdil ten imbecil Arion| Předmět: RE:
04.02.24 15:55:58 | #23427 (1)

Tak z tohoto výroku budou mít flastenecky zaměření spoluobčané zmatek ve svých hlavách ..

82+
0-| Předmět:
04.02.24 12:50:30 | #23420

Tak koukám že naše malá nacistka je pořád stále infantilní spratek.
Stále žije v ideálním světě bez homosexuálů, transsexuálů, rozvodů,samozi­vitelek a opustenejch dětí.
Výraž někdy do města uvidíš že každej nepotřebuje žít jen a pouze dle tvých představ morálky.
Těch muslimů co je jich v ČR asi tři a půl a na politiku máj ještě menší vliv než xenofobní homofobové 😁😁😁| Předmět: RE:
04.02.24 14:03:33 | #23423 (1)

Však to poznáš až se zvýší jejich koncentrace jakých pořádků jsou schopni.


 #23420 

| Předmět: RE: RE:
04.02.24 14:53:29 | #23424 (2)

Aha,a to bude kdy?
Za těch deset let co s nima strasite jich přibylo v ČR asi sedum 😁😁| Předmět:
03.02.24 23:40:46 | #23411

PRAHA - Jaké je to vyrůstat v rodině se dvěma homosexuálními rodiči? „Beru to jako naprosto normální věc. Všichni by měli mít stejná práva a měla by to být samozřejmost,“ říká v rozhovoru pro server Lidovky.cz osmnáctiletý student z Mariánských Lázní Jakub Knittich, kterého vychovávají dvě matky

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/jak-vychovava-homosexualni-par-nevyhodu-v-tom-zadnou-nevidim-rika-mladik.A161018_140833_ln_domov_sk| Předmět: RE:
04.02.24 09:38:20 | #23413 (1)

Gender podvod
Lvov, 20.5.2011
Poslancům a členům vlády Ukrajiny

V roce 2005 prezident Ukrajiny schválil zákon „O zabezpečení rovných práv a možností žen a mužů“. Normální člověk nic nemá proti zabezpečení těchto práv, navíc jsou na Ukrajině dle stávajících zákonů dodržována. Jenže 5 let po schválení tohoto zákona došlo k celospolečenskému podvodu. V roce 2005 termín „gender rovnost“ nebyl jasně definován. Předpokládalo se, že se jedná o sociální rovnost mužů a žen. Jenže Rezoluce 1728 z 29.4.2010 PS RE zcela změnila význam tohoto pojmu. Jeho prostřednictvím je prosazována homosexualita, transexualita a gender schizofrenie, podle níž má muž právo prohlásit se za ženu a naopak. Státní zákony to musí respektovat a vyrobit mu k tomu dokumenty. V roce 2005 prezident Ukrajiny nepředpokládal, že slovo „gender“ nabude protikonstitučního významu. Zákon z roku 2005, na který se odvolávají účastníci gender fóra (skupiny LGBT), je proto neplatný. Přesto chtějí na jeho základě dosáhnout utvoření vládní orgánu, který bude skrze státní aparát prosazovat gender amorálnost.

Skrze tzv. gender rovnost je prosazována i juvenilní justice, která nezákonně bere děti z normálních rodin a činí z nich umělé sirotky. Ukrajinský národ šokuje, že na krajských i okresních úřadech už byla nenápadně zavedena gender oddělení, jejichž činnost směřuje ke zničení rodiny. Gender ideologie zbavuje jedince, rodinu a hlavně děti nejzákladnějších práv, protože skrytě prosazuje gay-diktaturu a juvenilní justici.

Juvenilní justice nebyla zákonem schválena, ale už funguje, a to rozšířením tzv. sociálních služeb, které dostaly neomezenou kompetenci. Dále gender oddělení prosazují mezinárodní adopci – tzn. obchod s dětmi, ač tvrdí, že proti obchodu s dětmi bojují.

Gender oddělení podporují různé zahraniční programy jako např. boj proti AIDS, a přijímají na jejich realizaci dotace. Ve skutečnosti však AIDS podporují proto, že privilegují homosexuály ve společnosti. Dotace, takzvaně na ochranu před AIDS, jsou vlastně použity k financování rozšíření homosexuality, a tím i AIDS.

Gender oddělení mají rovněž v programu bojovat proti narkomanii. Ve skutečnosti skrze programy tzv.primární, sekundární a terciální prevence narkomanie, umožní její uzákonění a masové rozšíření.

Vážení poslanci:

  1. opětovně žádáme o zrušení protikonstitučního zákona z roku 2005 „O zabezpečení rovných práv a možností žen a mužů“;
  2. žádáme, aby byla zrušena tzv. genderní oddělení na krajských a okresních úřadech;
  3. žádáme, aby na Ukrajině nikdy nebyl stvořen vládní orgán gender ideologie.

Za synod UPHKC


1  
 #23411 

| Předmět: RE: RE:
04.02.24 10:37:06 | #23417 (2)

K financování rozšíření homosexuality a tím i AIDS.
Tak to už je na lékařskou diagnózu stihomanie.
To prostě seženeš naprosto jakéhokoliv blábol co koresponduje s tvou vidinou světa a myslíš si jak si nejvíc ze všech svobodnej. LOLOLOL| Předmět: RE:
04.02.24 09:40:15 | #23414 (1)

Dopis prezidentovi a vládě Francie
Lvov, 2.6.2011
Prezidentovi a vládě Francie

Vážený pane prezidente, vážení představitelé vlády Francie,

žádáme, abyste spravedlivě vyšetřili a potrestali justiční zločin, kterého se dopustily francouzské soudy na nevinné ruské občance paní Natálii Zacharové a její tříleté dceři, která je už 13 let násilně odloučena od své matky a nyní se nachází na utajeném místě v dětském domově uzavřeného typu. Francouzské soudy se dopustily monstrprocesu, kterým odsoudily nevinnou matku na tři roky do vězení za to, že se dožadovala navrácení své dcery. Toto pokrytecky odůvodnily, že měla údajně úmysl podpálit byt jejího bývalého manžela.

Žádáme rovněž, aby dítě, které je vězněno na území Francie bylo okamžitě vráceno matce a jak jí, tak i její dceři, bylo dáno spravedlivé odškodnění za křivdu a způsobení psychického traumatu.

BKP


 #23411 

| Předmět: RE:
04.02.24 09:43:23 | #23415 (1)

Gender-schyzofrenie a juvenilní justice jsou dvě patologie které poslední dobou tyranizují západ a dříve v historii nebyli známe s výjimkou hitlerovského nacismu a holokaustu.


 #23411 

| Předmět: RE: RE:
04.02.24 10:24:01 | #23416 (2)

Pokud si chtěl napsat blábol měsíce tak se ti to asi povedlo, Hitler posílal jakkoliv odlišné do plynu, jako bys taky rád.| Předmět: RE: RE:
04.02.24 11:05:53 | #23418 (2)

Muslimové jim za nějaký tu homosexualitu a zvrácenosti LGBD+ vyženou z hlavy ráz dva *23266* Mají na to svoji úspěšnou léčbu. Shazování takto perverzních jedinců že střech. *10642*


 #23415 

| Předmět: RE: RE: RE:
04.02.24 11:31:29 | #23419 (3)

Přijde chlap do školy na třídní schůzku a učitelka se ptá: vy jste maminka nebo tatínek? *23266* Několik tisíc zpovykovaných libtardíích feťáků nemůže změnit fakt, že rodina se skládá s otce-muže , matky-ženy a dětí. Doufám, že dojde k razantní změně světového řádu a rodič 1 nebo rodič 2 zůstane jenom ve fetem poškozených mozcích duhových úchylů.


 #23418 

| Předmět: RE: RE: RE:
04.02.24 12:51:41 | #23421 (3)

Nezaměňuj muslimy s islámským státem.| Předmět:
03.02.24 23:39:13 | #23410

Kdo má vychovávat děti? Potřebují ke šťastnému životu klasický model rodiny složené z maminky a tatínka? Nebo jim stejnou lásku a péči mohou zajistit dvě maminky nebo dva tatínci? „Z pohledu dítěte není důležité, jestli ho vychovává maminka s tatínkem, nebo tři tatínci. Důležité je, jak uspokojují dospělí potřeby dítěte,“ říká dětský psycholog Václav Mertin. Jak se k tomuto tématu staví dětský psycholog, se dozvíte v rozhovoru nad článkem.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/homosexualni-pary-a-vychova-deti-vzdy-jde-o-potreby-ditete-rika-detsky-psycholog-58844| Předmět: RE:
04.02.24 14:00:44 | #23422 (1)

Pouze první dvě věty jsou správně.


 #23410 

| Předmět: RE: RE:
04.02.24 17:15:32 | #23433 (2)

Mě na tom zaujalo, že ten soudruh ,,dětský psycholog" to rozšiřuje už na tři tatínky.

Václav Mertin| Předmět:
03.02.24 17:15:35 | #23409

Jen pár hodin poté, co se rozhodli fotbalisté Slovanu Bratislava odehrát duel proti ruskému Dynamu Moskva, kvůli čemuž jim pražská Slavia odřekla plánovanou generálku, přispěchal šéf českého klubu Jaroslav Tvrdík s náhradním řešením. „Utkání proti slovenskému týmu bude. Těšíme se na vás, Zlaté Moravce!“ napsal na sociální síť X.

Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/zahranici/slavia-praha-slovan-bratislava-dynamo-moskva-pratelsky-zapas-tvrdik-zlate-moravce.A240123_183542_fot_zahranici_duff

Tohle je prostě super, famozní fuck off od Slavie

„Vstupné a výnos z přenosu půjde na podporu Ukrajiny,“ dodal Tvrdík. Právě sousední zemi Rusko skoro na měsíc přesně před dvěma lety napadlo.

„Sledujeme hrůzy války, ve které je Rusko jasným agresorem. Naše klubové hodnoty jsou postaveny na pomoci Ukrajině. Máme za sebou dvě předkola Evropské ligy s ukrajinskými týmy, od jejichž zástupců, kteří přijeli přímo z frontové linie, jsme slyšeli o válečných zvěrstvech. Od prvního dne za nimi stojíme a budeme v tom i nadále pokračovat,“ napsal Tvrdík.

Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/zahranici/slavia-praha-slovan-bratislava-dynamo-moskva-pratelsky-zapas-tvrdik-zlate-moravce.A240123_183542_fot_zahranici_duff| Předmět:
03.02.24 14:10:59 | #23407

Na Slovensku, které se raduje z dobrých výsledků voleb se shlukují nespokojené zkorumpované osobnosti, které v době kovidové totality těžili z potlačování svobody většiny Slováků za pomoci mediálních hysterií jako v ČR.
Shlukují se v jakýchsi rádoby zachránců a spasitelů demokracie a ve zkutečnosti mají strach, protože si uvědomují, že jím jde o kejhák.

&ab_channel=%C4%8Ces­k%C3%BDList

1  

| Předmět: RE:
03.02.24 14:19:13 | #23408 (1)

Obviněn nebude samozřejmě nikdo, natož odsouzen.
Bohužel je potřeba aby se někde k moci na chvíli nějaká Putinova šlapka dostala,aby se názorně ukázalo jak tahle lůza vládne.