Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #105467

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
26.03.23 11:35:20 | #105467
Reakce na příspěvek #105466

No lez to neni a s temi dezinformacemi se tady i v teto souvislosi prezentujes prave ty sam. I ustni domluva je platnou domluvou a kdo si za svym slovem nestoji je bezcharakternym podrazakem a presne tak se predstavitele USA i z dalsich statu NATO vuci Rusku zachovali.



| Předmět: RE: RE:
26.03.23 11:36:40 | #105468 (1)

Jak jsem uz napsal, NIKDO takovy slib nerekl !



| Předmět: RE: RE: RE:
26.03.23 11:40:42 | #105470 (2)

Loraka neber vazne, je to takovy spatne vyrezany svaty *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
26.03.23 18:32:57 | #105541 (3)

Tobe zrejme malo rezali kdyz mas tyhle hloupe reci a taky sama dobre vis jak i Vasek, ze tu ten prislib pri padu zelezne opony a znovuzjednoceni Nemecka byl a dostal ho Gorbacov od nejvyssich predstavitelu USA a Nemecka.



| Předmět: RE: RE: RE:
26.03.23 18:31:19 | #105540 (2)

Ale rekl a bylo to uz velice dobre dolozeno. Hnupum tveho kalibru je zbytecne to opakovat, nebo s tvou zatemnenou mysli a programovanim to i tak budes nadale ignorovat i kdyz jsou to velice dobre dolozene a potvrzene skutecnosti !



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
26.03.23 18:45:46 | #105548 (3)

to jsi ty sám!

Sám Gorbačov pak v roce 2014 k rozhovorům z devadesátých let uvedl: „Téma rozšiřování NATO se vůbec nediskutovalo a v těch letech se o něm vůbec nemluvilo. Říkám to s plnou odpovědností. Ani jedna východoevropská země to téma nenastolila, a to ani po zániku Varšavské smlouvy v roce 1991. Ani západní představitelé ji nepředložili. Diskutovalo se o další otázce, kterou jsme nadnesli: zajištění toho, aby vojenské struktury NATO nepostupovaly a aby po sjednocení Německa nebyly na území tehdejší NDR rozmístěny další ozbrojené síly aliance. Bakerův výrok, zmíněný ve vaší otázce, byl učiněn v této souvislosti. Kohl a (německý vicekancléř Hans-Dietrich) Genscher o něm hovořili.“
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/nato/rusko-nato-gorbacov-baker-genscher-nemecko-sovet-bush.A220127_064026_zpr_nato_inc