Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #128383

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.10.23 15:43:49 | #128383
Reakce na příspěvek #128381

I FDA prohlasilo ze imunita lidi je vysoka a byla stanovena na 99,8% a ceho plyne ze vypocitana smrtnost ze byla nejakych 0,2% co je velice podobne chripce kde je smrtnost nakazenych lidi stanovena na 0,1%.

Dobre pritom vedeli ze deti a mladi lidi nejsou nijak ohrozenou skupinou, ale zavadeli nesmyselna medicinska omezeni a podporovali i to zlocinne vakcinovani i techto deti a mladeze jenz jich ale vedome a zlocinne primo vystavovali zbytecnym rizikum mnohem horsim nez jake pro ne kdy prestavoval ten samotny covid vir.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.10.23 15:44:42 | #128384 (1)

Jinymi slovy 99,8% populace nikdy nepotrebovala nejake pochybne a experimentali covid vakcinovani co prineslo miliony zmrzacenych a mrtvych lidi.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.10.23 15:45:26 | #128385 (2)

A vcasnou lecbou se dalo zabranit i umrtim u tech zbylych 0,2% populace, ale ta bohuzel temto lidem poskytovana nebyla.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.10.23 17:47:13 | #128397 (3)

Léčba v 2020 neexistovala, debile.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.10.23 17:48:31 | #128398 (2)

Očkování přineslo asi 0,01 % negativních následků, které stojí za řeč. lidé jako ty byly na palici dávno před covidem.
Nebýt promoření populací (očkování + prodělání) 70 %, dodnes na covid chcípeme, ty kašpare vystresovanej z jehličky



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.10.23 17:50:09 | #128399 (1)

Do doby využití vakcin byla smrtnost na covid 0,4-0,5, tedy 2-3x větší než na chřipku

ovšem jen idiot tvého kalibru dodnes nepochopil, že problémem nebyla ani tak smrtnost sama o sobě, ale totální ucpání zdravotních systémů. od čehož očkování ZÁSADNĚ ulevilo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.10.23 17:53:42 | #128400 (1)

Co se týče dětí a mladých, ty také zprvu nikdo neočkoval a následně pak ano, ale ne kvůli ochraně před covidem, ale ochraně před přenašečstvím

jsem konsternován, když blbec jako ty, který ničemu nerozumí, o tom nableje tolik lží ...... ty máš ais pocit, že jsi odborník na covid, viď? studoval jsi u ing. Volného a Ilony Czsákové, že?

Vakcina v žádném případě nebyla a nemohla být větším risikem než samotný covid, to je princip očkování, pokud někoho někde, ale nedoloženě, zabila vakcina, covid by ho zmasakroval během minut.