Komu bys radsi veril, sefovi ukrajinske rozvedky nebo Kremlu?
Verim oboum. Je docela možné, že se Rusům podařilo do Starlinku nabourat. Což Peskov nijak nepopírá.
Ne že by Rusové nebyli takovými věcmi světoznamí. A potom nebyli
schopni toho použit k rozdělující propagandě. Ktere vy kremloidi se vzdy
spolehlive chytite jako hovno kosile 
No tak ono musk je taky tajemnej.proto píšu je možný.i ukrajinci umějí kecat.a ano i amíci.werich pomohl burianovi,aby si mohl zahrát.šlégr to odnesl doživotně
To se chce zeptat někoho nestrannýho,jako je krudox,krak,nebo taksemzde

To neděláš dobře, že si z někoho děláš osobní problém .-))))
To tě zabije, babi :-)))
Já bych věřil raději kremlu.
bohužel to se nedá.
ale já, jelikož jsme nestranný, tak počkám, jako vždy, 3-5 dní a většinou se dozvíme pravdu. já to nepotřebuje vědět a věřit někomu něčemu hned teď jako babi nebo ty ap. :-))))
Nejde o to komu chci věřit.je možný,že jedou Rusové přes starlink i bez vědomí muska,kterej ale ví,že to jde ,,heknout,,
Tak to je snad jasný.bohužel jediný co si kdy přiznal bylo včera nebo kdy odpověď k tématu osidlování Ameriky.neobešlo se to ale bez tvrdý Stalinovi ruky.
V sovetskem Rusku bylo domorode obyvatelstvo nahrazovano železnou pěstí Stalinova režimu. Zrovna tak jako o sto let driv v Severni Americe.
Indiáni se stíhali vyvražďovat smai, bílý tlamě to stačilo jen popostrčit
inteligence byla nahrazována poslušnými otroky, skvělá investice do
vývoje země, eště lepší pro carův óbrblahobyt - jako by si ho chtěl
vzít do hrobu... 
Ale myslím si že si měl na mysli zase jen rusko a na evropu zapomněl.
takoví čuráci věří kremlu, bohužel, u nás je jich až příliš, kosil bych je jak šváby...