Je fakt úžasný, jak se Biden snaží získat podporu antisemitské frakce Demokratů. Jako by tyhle lidi měli nějakou jinou možnost.
Je fakt úžasný, jak se Biden snaží získat podporu antisemitské frakce Demokratů. Jako by tyhle lidi měli nějakou jinou možnost.
Mně hodně fascinuje, jak jeden a ten samý chlap na jednom konci světa vehementně prosazuje mírová jednání, a jinde to podle něj nepřipadá v úvahu. Situace přitom velice podobná!
Rozdil je v tom, ze Rusové nemaj ve Spojených státech žádnou (domaci) politickou skupinu ktera by za nima stala, tak jako Demokrati stoji za Palestinci. Kdyby dnes byli u moci Republikani, americka zahranicni politika vuci tomuhle konfliktu by byla urcite jina.
Navzdory tomu k cemu vas nase i vase maimstream media nutej si myslet o Trumpovi a o bazi jeho podpurcu.
T nesporně, protože v usa se ty politické směry už drahně let liší
právě a jen v zahraniční politice.
za zahraniční počítám i celkem uznatelnou snahu trumpa stáhnout firmy a
výrobu do usa - je pravda, že usa už řadu let realizují jen ekonomiku
terciární sféry (služby) a to určitě není dobře, je to velké
riziko.
echeverias: Jednim z důvodů, proč je demokraticka strana dnes tak všudypřítomná a politicky silná, je to, že zahrnuje všechny krajně levicové okrajové skupiny, které by u vás byly nuceny stát na svych vlastnich nohou a byly by tak mnohem mín významné. V Americe se praštěná levice skrývá v liberálním mainstreamu, což ji poskytuje mnohem větší politický vliv.
Názorný příklad té praštené levice mezi uživateli tohoto fóra je (nebo byl) sradomat.