Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #159898

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
28.07.24 22:23:19 | #159898
Reakce na příspěvek #159839

Přesné! *6914*

Jenom bych doplnil k tomu pojmu nacismus, co rusové používají: Někdy před rokem a půl jsem četl pojednání nějakého ruského poslance o "ukrajinském nacismu", v němž psal, že ten ukrajinský nacismus není totožný s tím německým za 2. války, ale že je to jiný nacismus. To se dá ale koneckonců poznat i z kontextu, jak ten pojem rusové používají, že jím nemíní nacionální socialismus (německou formu fašismu), nýbrž protiruskost či rusofobii. V tomto kontextu pak jejich deklarovaný cíl "denacifikace Ukrajiny" znamená "vymýcení protiruských nálad z Ukrajiny" - což znamená prozápadních nálad, spolu se zbavením se protirusky (prozápadně) smýšlejících Ukrajinců, neboli v tomto jejich žargonu "nacistů".

Za zmínku taky stojí, že na začátku invaze vyšel v Ria Novosti příšerný článek, který vysvětloval, že je potřeba provést přímo deukrajinizaci Ukrajiny. Takovéhle genocidní plány měli rusáci na začátku (tedy mají je pořád, ale naštěstí nemají dostatečně schopnou armádu na to, aby je dovedli naplnit).



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
28.07.24 23:44:04 | #159913 (1)

Tvůj výklad o nacismu krásně vysvětluje, proč jsou tady lidi, kteří píšou u ukronacismu. Teď je jasné, odkud to mají. Že Rusové touží mít zpět Sovětský svaz, s tím se moc netají. Na Litvu nebo Estonsko si netroufli a na Ukrajině narazili na odpor, který se jim nedaří překonat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
29.07.24 11:53:58 | #159915 (2)

Litva a Estonsko jsou v nato a rusko nechce válku s Evropou.chtějí přiměřeně dobrý vztahy a to i obchodní a bezpečnost pro svojí zemi.jako každej.30 let to fungovalo bez problémů,dokonce se budoval nordstrem 2, vojensky potlačená revoluce v kazachstánu nikomu nevadila,páč tam maj amíci narvaný prachy.bohužel Kazachstán je z ruky.tam by jim levá jako na ukrajině neprošla.ukrajina je perfektní příležitost a místo k rozpoutání konfliktu, i ekonomickýho a vtáhnout do toho nynější zdebilizovanou Evropu a zdebilizovaný lidí.........­.............­.............­.....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.07.24 12:12:00 | #159920 (3)

Jestli chce rusko s Evropou "přiměřeně dobrý vztahy a to i obchodní a bezpečnost pro svojí zemi", tak se musí vzdát svých imperialistických ambicí. Bude vyvrhelem, dokud bude vést dobyvačné války (a myslet si, že na ně má právo).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
29.07.24 12:09:52 | #159919 (2)

Přesně tak, ti lidé jenom papouškujou ruský narativ, aniž by pořádně rozuměli tomu, co vlastně říkají. Při debatě s nima se to i pozná, že jsou tak trochu "ztracený".