Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #168455

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
22.09.24 21:02:14 | #168455
Reakce na příspěvek #168450

Ty jsi se nezmenil ... zase jen placas co ti FOX a BlejtBarf nakukaji. Revolucionari maji byt chytri.

USA je nejvetsi priducent ropy.
https://www.worldometers.info/oil/oil-production-by-country/

Tohle neni oficielni strategie, to jsem slysel nekde na hajzlu kdyz jsem delal pred lety v Exxonu. Tam se rikalo, ze z hlediska dlouhodobe Amerika si nechce vypumpovat vsechnu ropu. Jednou ropa dojde. Ale od te doby si hrajeme se solarnienergii, vetrniky, aatomovy elektrarny a mnoho novych naftovych poli bylo objeveno.

*18394* *24664*

 #168450 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.09.24 21:26:08 | #168458 (1)

"se rikalo, ze z hlediska dlouhodobe Amerika si nechce vypumpovat vsechnu ropu. Jednou ropa dojde"

To ale není ten hlavní důvod proč se demokrati usilujou o omezení výroby a spotřeby fosilní energie a ty to víš.
*18358*


 #168455 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
22.09.24 21:45:27 | #168465 (2)

Nevim o cem pises, ale o nicem jinem nebyladebata. Jen jsi si chtel trochu ulevit, zalhat si malinko a tak jsi to placnul.

CO JSI NAPSAL O BIDENOVI NEBYLA PRAVDA.

O te dlohodobe strategii jsem ti napsal jen tak k dobremu. tak se o tom s tebou nechci dohadovat ...

Proc se radsi neomluvis mistni, ze placas a ze za zlocince P01135809 se tezilo vic nafty nez za Presidenta Bidena.

Podivej se na ten film

https://www.youtube.com/results?search_query=from+russia+with+lev

at se dozcis pravdu o Hunterovi, a jak se P01135809 stavi k veteranum ... hnus! *18358*


 #168458