Ono nezáleží na tom, jak EU napraví ten obchodní prebytek s USA, tímto způsobem si vsak jen ztěžuje práci. Protoze Trump nakonec bude mit po svym.
Ono nezáleží na tom, jak EU napraví ten obchodní prebytek s USA, tímto způsobem si vsak jen ztěžuje práci. Protoze Trump nakonec bude mit po svym.
Nebude. Dyk zatím nedosáhl vlastně vůbec ničeho.
Jen hrozně moc křiku, šaškování, dupání patičkou a bouchání pěstičkou - ale reálný výsledek nula
panamské přístavy nemá.
gronsko nemá¨
kanadu nemá
jakékoli clo uvalil, buď ho druhý den odložil a nebo dostal naloženo stejně tou druhou stranou
válku na UA nezastavil, už je pryč nejen těch 24 hodin, ale i těch 100 dní
nevím úplně přesně, čeho dosáhl v USA.
asi se staví zase zeď, tak dobře. bezmyšlenkovitě povyhazoval s elonem)
tisdíce lidí a uvidíme, co bude dál)
chtěl, aby se vracely americké firmy, žádná se zatím nevrátila a dokonce se ani nechystají
takže možná trochu víc zaměstnanosti, nejspíš umělé, jako to uměli komunisti.
za 4 roky jsme moc zvědavý na to "účtování"
"Dyk zatím nedosáhl vlastně vůbec ničeho"
TTIP se projednává uz 11 let 
" chtěl, aby se vracely americké firmy, žádná se zatím nevrátila a dokonce se ani nechystají"
Celkova castka , kterou zahraniční společnosti slíbily investovat v USA v dusledku Trumpovych tarifu, nyní přesahuje jeden bilion (dvanact nul) dolarů.
Skutečně? Před 10-14 dny jsme četl, že čína to té soukromé hong-kongské společnosti, co ty 2 přístavy z 5 pod číňanama provozuje, tak že jí ten prodej čína rozmluvila :-)))))))))))
zase změna?
No za mne by EU zcela jistě měla zdanit technologické giganty a služby. Digitální daň. To do schodku bilance jaksi nepočítáte a tyto firmy v EU neplatí daně, sídlo mají v Irsku(člen EU) a vesele si vydělávají a zisky jdou k vám. Když tady to započítáš, je ten chodek bilance na úplně jiných číslech, než pořád ty a Václav uvádíte. A psal jsi léky. Největší dodavatel léků k vám je EU a hlavně potom Indie.