Zatavil jsem se v Khole's ochodacku ktery tak tochu konkuruje jinym ale maji
zbozi zejmena z Ciny jako vsude jkinde. Ale za vissi ceny a tak ze uz obchody
nekde zaviraji a vtom, co jse byl bylo lidu prazdno.
Na parkovisti tak 30 aut a ztho asi velka cast vlastnena zamestnci.
Pr'ze knim skoro nikdy nechodim, kouknul jsem na zbozi a ceny...skoro nic co
bych chtel a ceny pomerne vysoke. Na vsem byla sleva ale i se slevou na to
cinske a jine "cizokrajne" zbozi ale ani lacine ani zajmave.
To asi najdes i ve Wal*mart kam uz take delsi dobu nelezu a tak vlasne jen
hadam.
Sam's Club tam se zastavim aspon jednou za 14 dni neni o moc lepsi s nejakou
tou vyjimkou.
Dokonce nejake potraviny bych koupil ale tam se vsechno prodava ve vetsim baleni
a tak by to lezelo jen v mrazaku. Nemam si zatim na co stezovat takze tohle je
jen takove informativni.
