mas dojem ze nam budou nejak schazet?
Je hezke ze poukazujete na nektere zapory v USA.
Proto jsme zvolili Trumpa aby to dal do poradku a s pomoci Muska se mu v tom
dari !
Jistě. Opět váš problém a doufám, že se na vás celý svět vykašle. Čas hraje proti vám. Ale jak jsem již psal. Ono se to ukáže v roce 2026, pokud budete stále ostatní vydírat, jak dopadnete.
Proste zde nejsou Evropane vitani.
údaje ukazují, že počet cest do USA z Evropy, zejména ze západní Evropy, klesá. Tento pokles je přičítán kombinaci několika faktorů, včetně obav z imigrační politiky USA, vnímané nepřívětivé atmosféry
No co by. Nic se nestane. A to samé by bylo potřeba tím pádem, aby lidé jako jsi ty nelítali sem k nám. Rovněž klidně můžete odtáhnout a s vašimi firmami zpět do USA. V ČR například Philip Morris, Mars, Mondelez, Kimberly Clark, Black & Decker, Anheuser-Busch atd. vaše traktory John Deer, atd.atd. Rověž automobilka Ford a například i technologičtí giganti. Nahradíme je evropskými firmami.... a vyřešeno. Nastavíme cla jako vy a vy si prodávejte kde chcete. Není prostě normální se pořád nechat vydírat.
Vůbec ne.... nás určitě ne. My jsme členem EU od roku 2004 a členy NATO jsme od roku 1999. A další věc. Je mi jedno jak dopadnete. Pokud jsou tam lidé jako ty, tak je mi to fakt šumák.
Nevím a je mi to šumák. Turistický ruch holt u vás nevím jestli bude fungovat, neboť lid u vás utrácí spíše na dluh, než za své. Ale víš jak. Je to váš problém.