Taky nevim, nezajimaji mne souteze 
To není soutěž, to je mezinárodní objektivní srovnání. A já jsem rád, že se ČR pravidelně dostává mezi nejbezpečnější země světa. Ale opakuji, jak jsou na tom USA, to nevím. Nikdy jsem je neviděl mezi těmi 15ti nejbezpečnějšími na světě a to o mnohém vypovídá.
V USA jsem za 56 let nabyl okraden, ale v Praze pri kratke navsteve ano !
No že tě někde nějaký kapsář obere, to se stane kdekoli a světě. Bavíme se o bezpečnosti, to znamená, že tě nezabijí, nebo nenapadnou na ulici, můžeš v klidu v noci ven bez toho, aby jsi se bál o život, nepřepadne tě někdo, děti mohou samy jít ze školy a jet domů MHD atd.
Jsi to ty, kdo žije ve čtvrti, která je obehnaná vysokou zdí a soukromou ochrankou. 😂
Když se zeptáš lidí v USA co jsou zde trvale, či jsou zde jenom na návštěvě vždy je překvapí, že je u nás bezpečno a že i děti si jezdí ze školy a do školy MHD, hrají si samy venku, lidé se procházejí ve městech i noci a a nic jim nehrozí atd. To v USA neexistuje. Proč asi?
Než začneš osočovat jiné ze lži, zeptej se tvého druhého-ženského-
já, co pindala na Lidé.cz. Tam totiž ty v sukni coby ženská ses prsil, jak
žiješ v resortu s vysokým plotem a sekuriťáky u brány. Takže se ti kolem
domu nikdy nepotuloval černoch. Ale chápu, ono udržet všechny ty sračky co
sis navymýšlel za ty roky, navíc v pokročilém stáří, to dá fušku.

Smát se můžeš jak chceš, máš tu smůlu, že každej tu není ještě
dementní stařec, aby mu vynechávala paměť jako tobě. 
Tomu sám nevěříš😂. Tak proč když na zahradě piješ pivo a kouříš doutník máš na stole pistoli, to nevypadá na člověka co se cítí bezpečně 😳
A proč jí máš, když jste v takové bezpečí? Že by aby ses mohl
bránit zlovůli federální vlády, jak jsi se vždycky tímto důvodem
oháněl? Tak co se teď sereš do protestů v LA? Tam lidi mohou tedy taky
střílet na naci-trumpovskou armádu. 
Zbrane mam jako investici, jako do sbirky a na sportovni strelbu na strelnici.
Tomu sám nevěříš😂. Tak proč když na zahradě piješ pivo a kouříš doutník máš na stole pistoli, to nevypadá na člověka co se cítí bezpečně 😳