Cenu masla tady nesleduju proste kupkuju co porebuju.
Margarin? Chutove to neni tag zle, mazat se to da lepsi ale uz me to svinstvo
nesmi do baraku nejaky cas.
Ani vetsina rostlinych oleju.
Male mnozstvi tuku clovek potrebuje, dokonce to urzuje hladinu teststeronu ale
ani kulturista se nesnazi bejt vecne hubenej.
Ja sam mam spis trochu nadvahu. Nesnazim se sim neco delat ale urzovat to v
mezich je cim dal tezsi.
Prave sem koupil 24 flasek piv. Omeleta z vajec a brambor chipu ha-ha to neni
zadna dieta.
Předmět diskuze:
* VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC
